horoskop

8. června 2007 v 13:51

Beran (21.3. - 21.4.)

O LÁSCE:Ke svému partnerovi by ses měla chovat ohleduplně,jelikož teď nezažívá úplně šťastné období.Snaž se ho rozveselit svými vtipy,ale hlavně to nepřežeň!
O RODINĚ:Tvoje rodina má teďka zase problémy.Vaše vztahy navzájem neklapou.Měli byste se k sobě chovat rozumně a problémy řešit rozumně.Udělejte si čas a všichni si popovídejte o tom,co vám vadí a co vás trápí,jedině takhle k sobě najdete cestu.
O ŠKOLE:Ke škole máte kladný vztah,protože vás naplňuje.Učení vám nevadí,protože jste pečlivý a patříte mezi nejchytřejší děti ve třídě,toho si važte,nepolevujte.
ZDRAVÍ:Tenhle měsíc se můžete obávat bolestí kloubů a zranění jako odřeniny a podobného tipu.
ŠŤASTNÉ DNY:PO,ČT


Býk (22.4. - 21.5.)

LÁSKA-V lásce zarad na chvíli zpátecku,nic ti neutece.Místo toho,se radeji snaž pochopit,cos delala špatne.
RODINA-Doma bude porád dost prísná atmosféra a rodice budou trvat na tom,aby ses konecne chovala jako dospelá.Zbytecne je neprovokuj a dej jim na jevo,že jsi ochotná nekteré veci zmenit.
ŠKOLA-Ve škole se ti díky tvojí píli a ctižádosti podarí vylepšit všechny predmety.Nemela by jsi,ale celý den trávit jen doma s knihou v ruce,ale zajdi s kamarádkou ven na cerstvý vzduch!
ZDRAVÍ-Pred nedávnem jsi se dostala z chripky.Nenapadne te žádný bacil,za to si dávej pozor pri telocviku!
ŠŤASTNÉ DNY:nedele,streda

Blíženci (22.5. - 21.6.)

LÁSKA-Jaro je sice už dávno tady,ale ty ses už porádne rozjela dríve.Zacala jsi flirtovat s nekolika kluky najednou.Klidne se dál bav a užívej si na oslavách a diskotékách,ale na nikoho se zatím nevaž!Tvuj vyvolený teprve príjde.
RODINA-Domácí atmosféru snadno vylepšíš,když pomužeš rodirum a sourozence potešíš dárkem nebo prekvápkem.
ŠKOLA-Všechno je normální,jako vždycky.Dávej pozor,aby jsi nezanedbala nejakou písemku.S lidmi,se kterými jsi se dlouho nekamarádila,se prolomí ledy a ty je možná privedeš i do party.
ZDRAVÍ-Nemáš problémy,neprochladni!
ŠŤASTNÉ DNY:pátek,sobota


Rak (22.6. - 21.7.)

O LÁSCE:Tento měsíc začíná vaše krásné období,lásky a citů.Chcete cítit pocit,že jste milování.Což se opravdu naplní,pokud si to vážně přejete. Posílí vaši schopnost citového prožívání, ale jste citoví Raci, tak si v období kdy bude ve vašem znamení musíte dávat pozor, abyste se nestali otroky svých citů. Pozitivní postoj k životu a notné charisma k vám bude vábit mnoho očí opačného pohlaví. Je to prostě období lásek a prožívání ! Což je skvělou zprávou pro osamocené Raky, neb je to nejvhodnější období k nalezení protějšku
O RODINĚ:Je pravda,že teďka tvoje rodina na tebe nemá zrovna nejvíce času.Nevěš z toho hlavu a místo chvil strávených s rodinou,trávy s někým jiným,ono se to jednou opět otočí,a rodina tě bude hodně potřebovat.
O ŠKOLE:Jsi velice šikovný žák,učitelé tě poslední dobou hodně chválí.Celý měsíc to ale trvat nebude,uč se poctivě na každou hodinu,se kterou si nejsi jistá.
ZDRAVÍ:Strach z nemocí můžeš mít až na konci měsíce..Budeš trpět hodně nepříjemnými migrénami.
ŠŤASTNÉ DNY:ÚT,PÁ


Lev (22.7. - 22.8.)

O LÁSCE:Váš partner na vás něco vidí.Něco špatného,raději se ho zeptejte o co jde,jinak to nemusí dopadnou dobře.
O RODINĚ:K rodině se chováš patrně trochu sobecky,zkus to napravit a rozdávat dobrou náladu a radost,jako to děláš ve společnosti,kde jsi hrozně oblíbený.Pokud budeš odstrkovat rodinu na vedlejší kolej,bude si to moc dobře pamatovat,a třeba se ti to velice vymstí a napravovat to bude těžké.
O ŠKOLE:Z učení si těžkou hlavu nedělej,pár předmětů ti nejde,ale co je na tom?Každý není ve všem dokonalý.Kamarádi tě mají rádi takovou,jaká jsiJ.
ZDRAVÍ:Lvi by se měli zaměřovat na chřipky,virózy a další…
ŠŤASTNÉ DNY:St,Ne


Panna(23.8. až 22.9.)

LÁSKA-Dávej si pozor,aby jsi obcas nezapomínala na dohodnutou schuzku.Pokud máš kluka a váš vztah dobre funguje,snaž se predejít nepríjemným situacím,které mužou ohrozit vaši lásku.Ješte jsi nenašla toho pravého?Nezoufej,hvezdy se na tebe usmejí na konci mesíce.
RODINA-Snaž se vycházet s rodici,protože by se mohly objevit nejaké nepríjemnosti.Se sourozenci budeš mít naopak velice kladný vztah a zacnete si lépe rozumet.
ŠKOLA-Za každým rohem te pomlouvá trídní drbna?Nemusíš se bát,ty máš prece tolik kamarádu,kterí te mají moc rádi a duverují ti.Spolužacka,s kterou se moc nebavíš,ti náhle pomuže pri písemce.Škola ti pujde snadno,pokud se obcas prekonáš a budeš se tvárit mile.Jinak by jsi se mohla dostat do konfliktu s uciteli.
ZDRAVÍ-Rady odborníku by jsi mela konecne zacít dodržovat a nehazardovat se svým zdravím.
ŠŤASTNÉ DNY-pondelí,streda


Váhy(23.9. - 23.10.

O LÁSCE:Pokud jsi zadaná:Dávej si pozor na své chování,máš velký sklon tenhle měsíc,že se něco stane,díky tvé žárlivosti,pokud ho máš ráda,věř mu..
Pokud nejsi zadaná:Měla by ses pořádně porozhlédnout..Kolem tebe je tolik kluků,kterým se líbíš a ty si toho vůbec nevšímáš!
O RODINĚ:Měla by jsi svým rodičům a celé své rodině začít více pomáhat!Takhle to nejdeJ
O ŠKOLE:Hlavně se soustřeď na to,abys dohonila všechno,co jsi zameškala ve škole,mohlo by tě to pozdější dohánění stát hodně úsilí.Važ si svých kamarádů,kteří ti v tomhle rádi pomohou.
ZDRAVÍ:Váhy by si měli dát pozor,na slunné počasí,ber si častěji,kšiltovku atd..hrozí vám úpal a další nepříjemné pocity ze sluníčka.
Š´TASNÉ DNY:Út,St


Štír (24.10. - 22.11.)

LÁSKA-Zamysli se nad tím,jestli nepritahuješ lidi,kterí te chtejí jenom využít tvojí momentální popularity-zejména kluci.Poznáš spoustu nových kluku,kterí s tebou rádi zaflirtují a pokecají.Poravdovou lásku,ale získáš,jen když dokážeš být úprimná a taky dostatecne trpelivá.
RODINA-Rodice te peskují za všechno.Za tvoje špatné známky i za neuklizenou mikinu,kterou jsi si nechala na stole v kuchyni.Nesnaž se s nimi hádat,protože oni vyhrají.Babicka,která k vám neustále chodí,ti už zacne lézt porádne na nervy.Dávej,ale pozor na to,aby jsi jí nerekla neco,ceho potom mužeš dlouho litovat...
ŠKOLA-Problémy,které jsi nedávno mela se spolužáky,mužeš urovnat a presvedcit i svoje spolužáky,že jsi obetí mnoha nedorozumení.
ZDRAVÍ-Jsi zdravá jako rybicka!Neznaužívej toho.
ŠˇTASTNÉ DNY:čtvrtek


Střelec(23.11. až 21.12.

O LÁSCE:Měla by jsi by jsi být na obzoru,protože kluk,který se ti líbí,se o tebe začíná trochu zajímat.Dej mu najevo,že ho chceš,a pak půjde všechno po másle.
O RODINĚ:Nemáš na vybranou.Pokud chceš trávit více času z jedním z rodičů,tak o tom řekni,ale mysli na to,že oba tě mají stejně rádi a rádi by s tebou trávily každý stejně času.
O ŠKOLE:Do teďka bylo všechno takhle..měla jsi potíže se známkami,proto byly i konflikty v rodině,kvůli tvým známkám.Ale teďka se to obrátí a bude ti to ve škole pálit,jako nikdy jindy.Využij toho a nasbírej co nejvíc hezkých známek..Jinak si dávej pozor na učitelé,kteří mají na tebe pomalu zasednuto.Chovej se k nim mile...
ZDRAVÍ:Zatím nemusíš mít strach..Do teď jsi byla zdravá,a doufej,že to bude i nadále,ale i tak by jsi se měla chránit,abys nedostala rýmu,kašel a další nepříjemné onemocnění.
ŠŤASTNÉ DNY:Po,Pá


Kozoroh (22.12. - 20.1.)

LÁSKA-Zorganizuj vecírek!Mužeš se tak víc poznat s ostatními kluky a popros kamarádky,aby privedly svoje kamarády.Treba ti nejaká padne do oka a naopak:-)
RODINA-Všechno je jak má být,až do poloviny kvetna.Máma zacíná být nervozní a ty vubec nevíš,co se s ní deje.Mužeš si s ní zkusit promluvit,ale rozhodne jí nic nevycítej,to by ji mohlo rozhodit,ješte víc.
ŠKOLA-Když budeš vystupovat rozhodne a energicky,mužeš pomoci spolužákum,kterým nekdo neprávem ubližuje.Sama nebudš mít s ucením problémy,ale doam by jsi mohla obcas otevrít ucebnici,abys neco náhodou nezanedbala.
ZDRAVÍ-Pozor na chripkovou epidemii,která se šírí ve vaší tríde.
Štastný DEN:úterý,pátek


Vodnář (21.1. - 18.2.)

LÁSKA-Budeš mít hodne energie i odvahy ríkat veci na rovinu,címž získáš spousty obdivovatelu.Muže o tebe stát spousty kluku,jenže ty nebudeš vedet,pro koho z nich se rozhodnout.Rozhodne se nenech ukacat sladkými recmi a zjisti,co se za nimi skrývá.
RODINA-Doma bdueš mít volné pole,ale musíš vcas zahladit stopy po velkém rádení.Sourozenec na tebe totiž muže neco prásknout.A ty moc dobre víš co.Snaž se s ním vycházet:-)
ŠKOLA-Ve škole budeš mít hodne štestí,ale nemela bys na nej úplne spoléhat.Vždycky se aspoa zkoušení zvládneš urcite na jednicku.
ZDRAVÍ-Pozor,aby se ti neprihodil nejaký úraz!
Štastný DEN:sobota,nedele


Ryby (19.2. - 20.3.)

O LÁSCE:Tenhle měsíc vám velice přeje,velkou romantiku.Nezůstane to u jedné noci,ale bude to opravdu vážnější.
O RODINĚ:Nemusíš být smutná z toho,že se ti jeden z rodičů tolik nevěnuje a nejsi s ním tak často..Věř,že rodič,který se ti věnuje častěji,tě má nejvíce rád a toho budeš k životu potřebovat úplně nejvíc.
O ŠKOLE:Do školy zatím chodíš ráda,ale jsou dny,kdy se ti tam vůbec nechce.Měla by ses věnovat předmětům,které ti nejdou,ale nezanedbat i ty,které ti jdou samo.
ZDRAVÍ:
Rybky mají tenhle měsíc velice špatný výhled na zdraví.Měli by si především hlídat svoje ruce a měli by trochu tenhle měsíc omezit sport.Jen trochu.Hrozí jim zlomeniny ruk,noh a pohmoždění zad.Také jim hrozní nepříjemná rýma a kašel.
ŠŤASTNÉ DNY:St,Pá
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama